Preskočiť na obsah
Simona Hanišáková

Ostatné služby

Simona Hanišáková

Kadernícke a holičské služby

Obec
Harichovce
Od roku
2023
IČO
55 260 713

Simona Hanišáková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
053 01 Harichovce
Na trhu od
1. marca 2023
IČO
55 260 713
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 96.21)
Kadernícke a holičské služby

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Simona Hanišáková

Simona Hanišáková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Harichovce. Podniká od 1. marca 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Kadernícke a holičské služby“ (96.21). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad pánske, dámske a detské kaderníctvo a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Simona Hanišáková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 260 713
Dátum vzniku
1. marca 2023
Miesto podnikania
053 01 Harichovce
Živnostenský register
Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 860-30803
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 96.21)
Kadernícke a holičské služby

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Simona Hanišáková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Pánske, dámske a detské kaderníctvo

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Simona Hanišáková?

Miesto podnikania je v obci 053 01 Harichovce.

Čím sa Simona Hanišáková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Kadernícke a holičské služby“ (96.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pánske, dámske a detské kaderníctvo; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Simona Hanišáková?

IČO je 55 260 713.

Odkedy podniká Simona Hanišáková?

Podnikanie začalo 1. marca 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Simona Hanišáková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese simona-hanisakova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.